Dożynki Gminy Niemce 2017 – ZAPROSZENIE

Już dziś chcielibyśmy zaprosić naszych mieszkańców oraz sympatyków Gminy Niemce na doroczne święto plonów, które w tym roku odbędzie się 20 sierpnia w Nasutowie na terenie Fundacji Nowy Staw – Dom Nasutów.

Dożynki Gminy Niemce 2017
Dożynki Gminy Niemce 2017

Dożynki Gminy Niemce 2017 rozpocznie tradycyjny korowód wieńców o godzinie 11.30, a wśród wielu atrakcji czekających na świętujących, na scenie zaprezentują się między innymi Narodowy Zespół Bandurzystek „DYWOSTRUNY” z Ukrainy oraz Zespół Pieśni i Tańca „JAWOR” działający przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Dla miłośników sportu organizatorzy zorganizowali bieg na dystansie 10 km ścieżkami Gminy Niemce i Lasów Kozłowieckich pn. „Leśna Dziesiątka Gminy Niemce” – więcej informacji na ten temat pod adresem:

http://www.niemce.pl/aktualnosci/n,28627,zaproszenie-na-pierwsza-edycje-biegu-lesna-dziesiatka-gminy-niemce-20-08-2017.html

Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem Wespół.
Szczegóły na plakacie poniżej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Dożynki Gminy Niemce 2017
Dożynki Gminy Niemce 2017
Autor , źródło:

TELE TECHNIK

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy TELE TECHNIKA oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Może Ci się spodobać

2 dla “Dożynki Gminy Niemce 2017 – ZAPROSZENIE

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.