Dożynki Gminy Niemce 2017 – ZAPROSZENIE

Autor , źródło:

niemce.pl

Już dziś chcielibyśmy zaprosić naszych mieszkańców oraz sympatyków Gminy Niemce na doroczne święto plonów, które w tym roku odbędzie się 20 sierpnia w Nasutowie na terenie Fundacji Nowy Staw – Dom Nasutów.

Dożynki Gminy Niemce 2017
Dożynki Gminy Niemce 2017

Dożynki Gminy Niemce 2017 rozpocznie tradycyjny korowód wieńców o godzinie 11.30, a wśród wielu atrakcji czekających na świętujących, na scenie zaprezentują się między innymi Narodowy Zespół Bandurzystek „DYWOSTRUNY” z Ukrainy oraz Zespół Pieśni i Tańca „JAWOR” działający przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Dla miłośników sportu organizatorzy zorganizowali bieg na dystansie 10 km ścieżkami Gminy Niemce i Lasów Kozłowieckich pn. „Leśna Dziesiątka Gminy Niemce” – więcej informacji na ten temat pod adresem:

http://www.niemce.pl/aktualnosci/n,28627,zaproszenie-na-pierwsza-edycje-biegu-lesna-dziesiatka-gminy-niemce-20-08-2017.html

Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem Wespół.
Szczegóły na plakacie poniżej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Dożynki Gminy Niemce 2017
Dożynki Gminy Niemce 2017

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

2
Dodaj komentarz do strony

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SiwyWiolka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Wiolka
Gość
Wiolka

Chyba się w tym roku gmina nie postarała. Żadnej gwiazdy muzyki nawet nie zaprosili. Życzę dobrej pogody i dużo gości.

Siwy
Gość
Siwy

To prawda. Mogli zaprosić kogoś z gwiazd

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.