Nowe kanały Viasat w Polsce?

6 września br., podczas konferencji prasowej Viasat World, Emma Jones, wiceprezes ds. handlowych Viasat World, oraz Alexandra Sanchez, nowy marketing manager w Polsce, podsumowały mijający rok oraz omówiły plany Viasat World na kolejne miesiące.
Co ciekawe, zapowiedziano pojawienie się na polskim rynku kolejnych kanałów z portfolio Viasat.

Nowe kanały Viasat w Polsce?
Nowe kanały Viasat w Polsce?

Jak poinformował „Telekabel”, pierwszy z kanałów Viasat miałby wystartować jeszcze w 2016 roku, w zimowym sezonie przedświątecznym. Podobno nie będzie to ani kanał filmowy, ani kanał poświęcony biografiom sławnych osób – najprawdopodobniej będzie to stacja z programami dokumentalnymi.

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do biura prasowego Viasat World z prośbą komentarz w sprawie planów uruchomienia na polskim rynku nowych kanałów.

Viasat World na polskim rynku oferuje trzy kanały tematyczne: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature. Od kwietnia br. w ramach Polsat Viasat History działa nowe pasmo Viasat Epic, które jest nadawane w każdą niedzielę o g. 21:00.
Istotnie w tej chwili rozważamy wprowadzenie w Polsce kolejnego kanału, natomiast na ten moment jest jeszcze zbyt wcześnie, aby informować o szczegółach.
Z pewnością jeśli oferta Viasat World będzie poszerzana, przekażemy Państwu taką informację.
– powiedziała Marta Wróblewska z biura prasowego Viasat World.

satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.