Nowe kanały Viasat w Polsce?

6 września br., podczas konferencji prasowej Viasat World, Emma Jones, wiceprezes ds. handlowych Viasat World, oraz Alexandra Sanchez, nowy marketing manager w Polsce, podsumowały mijający rok oraz omówiły plany Viasat World na kolejne miesiące.
Co ciekawe, zapowiedziano pojawienie się na polskim rynku kolejnych kanałów z portfolio Viasat.

Nowe kanały Viasat w Polsce?
Nowe kanały Viasat w Polsce?

Jak poinformował „Telekabel”, pierwszy z kanałów Viasat miałby wystartować jeszcze w 2016 roku, w zimowym sezonie przedświątecznym. Podobno nie będzie to ani kanał filmowy, ani kanał poświęcony biografiom sławnych osób – najprawdopodobniej będzie to stacja z programami dokumentalnymi.

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do biura prasowego Viasat World z prośbą komentarz w sprawie planów uruchomienia na polskim rynku nowych kanałów.

Viasat World na polskim rynku oferuje trzy kanały tematyczne: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature. Od kwietnia br. w ramach Polsat Viasat History działa nowe pasmo Viasat Epic, które jest nadawane w każdą niedzielę o g. 21:00.
Istotnie w tej chwili rozważamy wprowadzenie w Polsce kolejnego kanału, natomiast na ten moment jest jeszcze zbyt wcześnie, aby informować o szczegółach.
Z pewnością jeśli oferta Viasat World będzie poszerzana, przekażemy Państwu taką informację.
– powiedziała Marta Wróblewska z biura prasowego Viasat World.

Nasze zdjęcia skojarzone z tematem:
satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.