Otwarte okno na ponad 90 kanałów w nc+

Autor , źródło:

Anita Kaźmierska

3 grudnia br. platforma nc+ wprowadziła specjalną promocję, w ramach której abonenci z pakietami Entry+, Start+ lub Comfort+ mogą oglądać bez dodatkowych opłat kanały z pakietu Extra+. Otwarte okno na nawet ponad 90 kanałów potrwa do 3 stycznia 2019 roku. Zakres usług udostępnianych w prezencie zależny od oferty, z której korzysta abonent. 

Otwarte okno na ponad 90 kanałów w nc+
Otwarte okno na ponad 90 kanałów w nc+
Zobacz, które kanały można oglądać w świątecznym otwartym oknie nc+ w zależności od posiadanego pakietu – Entry+, Start+ lub Comfort+.

Ponadto odkodowane do 3 stycznia 2019 roku zostają kolekcje na życzenie: Fox Play z pełnymi sezonami seriali oraz National Geographic Play z programami popularno-naukowymi, a także kanały History i H2. Dodatkowo jedynym ze świątecznych prezentów nc+ jest kolekcja filmów na życzenie „Gwiazdy na gwiazdkę” bez dodatkowych opłat.

 

 
 
Nasze zdjęcia skojarzone z tematem:
satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.