Jeżeli nie znalazłeś tematu, którego poszukujesz napisz do nas przez formularz pocztowy. Pomożemy odszukać rozwiązania.

Epic Drama od 1.01 także w nc+

Autor | źródło:

Jacek Grzeszczak

Po Cyfrowym Polsacie także platforma nc+ szykuje zmiany w ofercie od 1 stycznia 2018. Przekaz w Polsce decyzją nadawcy kończy kanał Universal Channel HD. Według nieoficjalnych informacji platforma nc+ zdecydowała się dokonać identycznej zamiany i tutaj także zamiast Universal Channel od 1 stycznia 2018 dostępny będzie kanał Epic Drama od Viasat World

Epic Drama od 1.01 także w nc+
Epic Drama od 1.01 także w nc+

Epic Drama rusza w Polsce 14 grudnia. Jak redakcję portalu satkurier.pl poinformował nadawca – Viasat World – oficjalnie nowy kanał ma zostać zaprezentowany na konferencji 12 grudnia w Warszawie i wtedy też można spodziewać się szczegółów dotyczących dostępności Epic Drama w Polsce.

Jednakże z informacji docierających różnymi drogami od platform satelitarnych – na satelicie Epic Dramapojawi się 1 stycznia 2018, korzystając z okazji, że z rynku znika Universal Channel HD.

Na razie nie ma wieści od nc+ o innych planowanych zmianach, a może dojść do zamiany erotycznego Blue Hustler, który także w nc+ jest obecny (Cyfrowy Polsat zapowiada jego wyłączenie i zastąpienie innymi stacjami, a jego przekaz jest realizowany z tp. Cyfrowego Polsatu właśnie).

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy - napisz komentarz!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz