Polsat wyłączy wersje SD swoich kanałów

Autor , źródło:

SatExpert

Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się portal satkurier.pl, Telewizja Polsat planuje na przełomie października i listopada 2018 roku wyłączenie wersji SD swoich kanałów, które w chwili obecnej są nadawane również w HD. Dotyczy to następujących stacji: Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Film. 

Polsat wyłączy wersje SD swoich kanałów
Polsat wyłączy wersje SD swoich kanałów

Wyżej wymienione kanały SD mają nie być dłużej nadawane drogą satelitarną i światłowodową (w PLIX), przy czym Polsat (SD) oraz TV4 (SD) nadal będą dostępne z MUX 2 naziemnej telewizji cyfrowej. O dokładnej dacie wyłączenia kanałów SD nadawca miałby poinformować w późniejszym terminie.

Jednocześnie parametry techniczne nadawania kanałów Polsat HD, TV4 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i Polsat Film HD mają nie ulec zmianie.

satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.