Od 10 do 30.11.2017r. Systemy Antenowe Piotr Krupa nie wykonuje usług RTV i SAT. Przepraszamy za utrudnienia. Daniello (Garbów) i Darozjaro (Podkarpacie) wykonują zlecenia na własnym terenie.Jeżeli nie znalazłeś tematu, którego poszukujesz napisz do nas przez formularz pocztowy. Pomożemy odszukać rozwiązania.

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Autor | źródło:

www.tvpolsat.info, MN

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie. Grupa Cyfrowy Polsat podpisała dzisiaj wieloletni kontrakt z Eutelsat Communications na wynajem kilku transponderów satelitarnych. Umowa przewiduje przedłużenie dotychczasowej dzierżawy i zwiększenie pojemności na pozycji Hot Bird.
Kontrakt ten dotyczący najpopularniejszej w Polsce pozycji dla przekazu wideo (13°E).

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.
Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Zawarta umowa przewiduje zwiększenie dotychczas dzierżawionej pojemności na Hot Bird o 33 MHz, na potrzeby Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat. 
Nowa pojemność zostanie wykorzystana w celu rozwoju usług cyfrowych i poprawy jakości obrazu kanałów TV.

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Telewizja Polsat nadaje dziś pod swoją marką 24 różnorodne kanały, w tym 14 w jakości HD, a platforma Cyfrowy Polsat zapewnia dostęp do około 180 kanałów TV, w tym ponad 80 w jakości HD, i świadczy ponad 4,8 mln usług płatnej TV.

Krupa Piotr

Od lat 90 Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz monterskie. Obecnie serwisant RTV-SAT.
Autor i administrator kilku stron www w tym obecnej krupapiotr.pl.
Od 10 lat prowadzący firmę “SYSTEMY ANTENOWE – PIOTR KRUPA”.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy - napisz komentarz!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz