POSZUKUJESZ: MONTERA RADIA, TELEWIZJI LUB INTERNETU, INFORMACJI O USŁUGACH, WSPARCIA TECHNICZNEGO - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ, POZOSTAŃ Z NAMI.           DZIĘKUJEMY ZA WIELOLETNIE ZAUFANIE NASZEJ FIRMIE.

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Autor , źródło:

www.tvpolsat.info, MN

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie. Grupa Cyfrowy Polsat podpisała dzisiaj wieloletni kontrakt z Eutelsat Communications na wynajem kilku transponderów satelitarnych. Umowa przewiduje przedłużenie dotychczasowej dzierżawy i zwiększenie pojemności na pozycji Hot Bird.
Kontrakt ten dotyczący najpopularniejszej w Polsce pozycji dla przekazu wideo (13°E).

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.
Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Zawarta umowa przewiduje zwiększenie dotychczas dzierżawionej pojemności na Hot Bird o 33 MHz, na potrzeby Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat. 
Nowa pojemność zostanie wykorzystana w celu rozwoju usług cyfrowych i poprawy jakości obrazu kanałów TV.

Cyfrowy Polsat z większą pojemnością na satelicie.

Telewizja Polsat nadaje dziś pod swoją marką 24 różnorodne kanały, w tym 14 w jakości HD, a platforma Cyfrowy Polsat zapewnia dostęp do około 180 kanałów TV, w tym ponad 80 w jakości HD, i świadczy ponad 4,8 mln usług płatnej TV.

Jeżeli spodobała się Tobie strona udostępnij ją innym:

FacebookTwitterGoogleVkontakteLinkedInOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *